3 

Usługi dźwigami – Częstochowa

 

Usługi dźwigami cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim wśród właścicieli firm. Są to bowiem pojazdy, które pozwalają na uniesienie ładunków ważących nawet kilkadziesiąt ton. Pełnią one ważną funkcję przede wszystkim w branży budowlanej.

W naszej ofercie znajdziesz dźwigi różniące się od siebie przede wszystkim maksymalnym udźwigiem. Dostępne opcje to:

  • 18 ton,
  • 25 ton,
  • 50 ton.

Dźwig musi być dobrany do charakterystyki prowadzonych prac. Zbyt mały udźwig w stosunku do ciężaru podnoszonego przedmiotu może bowiem spowodować poważne zagrożenie dla osób pracujących na danym terenie oraz samej maszyny.

Usługi dźwigiem w Częstochowie wraz z obsługą operatorską

Oferujemy usługi dźwigowe wraz z obsługą operatorską. Nasi operatorzy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy. Usługę tę dedykujemy firmom, które aktualnie nie dysponują swoim operatorem posiadającym odpowiednie uprawnienia. To również doskonała oferta dla klientów, którzy muszą wykonać prace na swoim terenie. Gwarantujemy nie tylko szybką i bezpieczną realizację usługi, ale również profesjonalne doradztwo. Dobierzemy optymalny udźwig do rodzaju zlecenia, pojawimy się we wskazanym terminie i wykonamy usługę zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Współpraca z nami to oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarancja fachowej obsługi.

Usługi dźwigami samojezdnymi

Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny, doskonały pod względem technicznym sprzęt. Realizujemy usługi dźwigami samojezdnymi, a dokładniej dźwigami zamontowanymi na pojeździe, wyposażonymi w wyciągarkę i wysięgnik. Dźwigi samojezdne znacząco ułatwiają i usprawniają prace budowlane, montażowe i przeładunkowe. Dzięki nim prace przebiegają terminowo. Ich największą zaletą jest niewątpliwe mobilność. Dźwigi mogą z łatwością przemieszczać się po nawet trudnym terenie.

Jesteśmy przekonani, że klienci znajdą w naszym taborze odpowiednią maszynę, dostosowaną do konkretnego zadania.

 

Jakie usługi dźwigowe oferujemy?

 

W skład naszych usług dźwigowych w Częstochowie wchodzą różnego rodzaju działania, przeprowadzane zwłaszcza na placach budowy. Najczęściej urządzeń tego typu używa się do stawiania i demontażu konstrukcji, zarówno z prefabrykatów betonowych, jak i stalowych. Dźwigi są stosowane także do tworzenia bilbordów, montażu stolarki otworowej, elementów szklanych czy usuwania ciężkich obiektów z danego terenu. Oprócz tego dźwigi umożliwiają nam:

  • montaż i demontaż więźb dachowych;
  • posadowienie płyt stropowych;
  • rozładunek i załadunek maszyn oraz kontenerów;
  • montaż i demontaż silosów, suwnic, wież telekomunikacyjnych i innych konstrukcji;
  • przenoszenie urządzeń przemysłowych;
  • prace przy sieciach elektroenergetycznych.

Wynajem żurawi i dźwigów jest więc uzasadniony nie tylko w przypadku długotrwałych prac budowlanych, lecz także krótkich działań w terenie, jak montaż reklam czy oświetlenia.

Nasze dźwigi są poddawane regularnym przeglądom technicznym. Wszystko to sprawia, że usługi dźwigowe mogą być wykonywane w pełni bezpieczny sposób, bez względu na miejsce, w którym są przeprowadzane.

 

Usługi dźwigowe dla różnych branż

 

Dźwigi są wykorzystywane również do mniej typowych prac, takich jak np. przenoszenie ciężkich obiektów nad wysokimi drzewami lub budynkiem. Są nieocenioną pomocą podczas transportowania urządzeń klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych na dach konstrukcji. Niekiedy firmy decydują się na skorzystanie z naszych usług również w celu przygotowania imprez masowych, w trakcie których konieczne jest wzniesienie sceny czy innych elementów odpowiedzialnych za nagłośnienie bądź oświetlenie obiektu.

 

Niekiedy dźwigi wykorzystuje się również do wodowania ciężkich jednostek pływających czy nawet dekorowania terenu w parkach bądź na innych obszarach użyteczności publicznej. Jak widać, zastosowań takich urządzeń jest naprawdę wiele – w niemal każdej branży.

 

Precyzyjne usługi dźwigowe

 

W niektórych przypadkach dźwigi są wykorzystywane nie tylko do podnoszenia ciężkich przedmiotów, lecz także ustawiania ich w odpowiednim miejscu, co do centymetra. Tak duża precyzja jest możliwa dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom operatorów, a także specjalnym końcówkom. Najczęściej są to haki stworzone z myślą o precyzyjnym pozycjonowaniu elementów. Zwykle dźwigi tego typu wykorzystuje się do stawiania elementów szklanych czy stolarki otworowej. W przypadku delikatnych przedmiotów zamiast haków stosuje się specjalne chwytaki, które nie uszkodzą wyrobów ze szkła.

 

Realizujemy usługi dźwigowe przede wszystkim w Częstochowie i okolicznych miejscowościach. Dbamy o precyzję oraz zgodność prowadzonych prac z projektem. Nasza kadra gwarantuje profesjonalne podejście. Kierujemy ofertę zwłaszcza do firm, zajmujących się wznoszeniem nowych obiektów lub demontażem już istniejących.